Apartament me qira 2+1+2 400Euro ne Astir, prane bar Artistit.

 • € 400
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me qira 2+1+2 400Euro ne Astir, prane bar Artistit.

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2 Astir , 400 Euro
• Tipologjia: 2+1+2 +ballkon
• Adresa: Astir prane bar Artisti
• I mobiluar
• Kati 5
• 💶 400 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 2+1 +2 me një sipërfaqe prej 120 m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati
Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 2:10 pm
 • ID e pronës: MRE-20753
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135