Apartament Me Qira 2+1+A+Blk , Kristal Center, 450 Euro

 • € 450/Muaj
Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qira 2+1+A+Blk , Kristal Center, 450 Euro

Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 450/Muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+A+Blk, mbi Kristal Center, 450 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+A+bllk

• Adresa: Rruga Ndrek Luca, mbi Kristal Center

• I mobiluar

• Pallat i ri

• Kati 6

💶 450 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1+A+bllk, me një siperfaqe prej 100m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar , me kushte shume te mira.

Organizimi i apartamentit behet ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 10:03 am
 • ID e pronës: MRE-12552
 • Çmimi: € 450/Muaj
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544