Apartament Me Qira 2+1+Bllk, ne Don Bosko, 400 Euro

 • € 400
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qira 2+1+Bllk, ne Don Bosko, 400 Euro

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Don Bosko, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Don Bosko,prane Spar

•  I mobiluar

• Kati 6

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 104m² dhe gjendet në katin 6 të një pallati pa ashensor.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar , jepet i mobiluar  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkone.

Eshte i pajisur me sistem  kondicionimi te ri.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 1:46 pm
 • ID e pronës: MRE-20646
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 104 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121