Apartament Me Qira 2+1+Bllk, Pazari I Ri, 800 Euro

 • € 800
Avni Rustemi, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament Me Qira 2+1+Bllk, Pazari I Ri, 800 Euro
Avni Rustemi, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1  Pazari I Ri, 800 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Pazari i Ri

•  I mobiluar

• Kati 8

• 💶 800 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin 8 të një pallati te ri me  ashensor.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar , jepet i mobiluar totalisht me te gjitha paisjet bashkohore   dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Eshte i pajisur me sistem  kondicionimi te ri.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Nëntor, 2023 në 11:21 am Përditësuar 6 Prill, 2024 at 3:57 pm
 • ID e pronës: MRE-20663
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Avni Rustemi, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121