Apartament Me Qira 3+1+Bllk, Ali Demi, 350 Euro

 • € 350
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qira 3+1+Bllk, Ali Demi, 350 Euro

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament Ali Demi 3+1  350 Euro

• Tipologjia:3+1

• Adresa: Ali Demi

• E pa mobiluar

• 350 euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira  apartament 3+1 .Kushtet jane shume te mira.Organizimi i Apartmentit behet ne nje dhome Ndenje kuzhine e perbashket  3 dhoma  gjumi, dhe 2 tualete Eshte  e pa mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 5:04 pm
 • ID e pronës: MRE-20638
 • Çmimi: € 350
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
morina real estate
 • morina real estate
Whatsapp +355694050132