Apartament me qira, Don Bosko,Tirane

 • € 360/muaj
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 360/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament ne Don Bosko , Tirane

• Tipologjia: 2+1+ballkon
• Adresa: Don Bosko
• I mobiluar
• Kati 7
• Me Ashensor
• 💶 360 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qira apartament me siperfaqe 100 m2 dhe tipologji 2+1, i mobiluar me te gjitha kushtet. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballko. I pozicionuar ne katin e shtate ne nje pallat me ashensor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10365
 • Çmimi: € 360/muaj
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate