Apartament me qira, Rruga e Kavajes, Ish Parku i Autobusave Tirane

 • € 500/muaj
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 500/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes, Ish Parku i Autobusave Tirane

• Tipologjia: 3+1+Ballkon
• Adresa: Rruga e Kavajes, Ish parku Autobusave
• i mobiluar
• Kati 6
•Me ashensor
• 💶 500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qira apartament 3+1, me një sipërfaqe 113m² dhe tipologji 2+1. Ndodhet ne katin e 6 banim, pallat me ashensor. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe i investuar me cdo gje gje nevojitet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10352
 • Çmimi: € 500/muaj
 • Sip. e pronës: 113 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Parku i Autobusave

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate