APARTAMENTE ME QERA – DON BOSKO BOSH

 • 26,000 Lek
Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 26,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje Private 1+1+ 2Blk, DON Bosko, 26,000 leke

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: DOn Bosko,Vizion Plus, tek kryqi kuq

• Bosh

• Kati 2

• shtepi private

💶 26,000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  1+1, me një sipërfaqe prej 75m²   dhe gjendet në katin e 2 të një banese private.  Hyrja ofrohet bosh vetem me kundrabufe

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10313
 • Çmimi: 26,000 Lek
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Real Estate
 • Real Estate