Apartamet me qera 1+1 Rruga e Kavajes 400 Euro

 • € 400
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Rented

Apartamet me qera 1+1 Rruga e Kavajes 400 Euro

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Rruga e Kavajes , 400Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Kavajes

• I mobiluar

• Kati 3 banim

• Pallat egzistues pa shensor

💶 400 euro

Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me qera tek Rruga e Kavajes 55 m2 400 euro ne muaj. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushte shume te mira dhe i pa leshur me qera me pare. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor. 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

© MORINA REAL ESTA

Detajet

Përditësuar 27 Nëntor, 2023 at 11:17 am
 • ID e pronës: MRE-20463
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127