Qera, Ambient Biznesi 3+1, Rruga Myslym Shyri, 800  euro/muaj

 • € 800
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi 3+1, Rruga Myslym Shyri, 800  euro/muaj

Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi 3+1, Rruga Myslym Shyri, 800  euro/muaj

Tipologjia 3+1
Adresa: Rruga Myslym Shyri
I mobiluar
Kati 11
Pallat i Ri me Ashensor
Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi 3+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 11 të një pallti te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore. Jepet i mobiluar si ne foto.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 3:16 pm
 • ID e pronës: MRE-21007
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 120 m²
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi, Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127