Apartment 1+1+Kuzhine te Rruga Elbasanit 500€

 • € 500
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartment 1+1+Kuzhine te Rruga Elbasanit 500€

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Kuzhine te Rruga Elbasanit ,500€Euro

 

 

 

• Tipologjia: 1+1+Kuzhine

 

• Adresa:Rruga Elbasanit

 

• I mobiluar

 

• Kati 4

 

• Pallat ekzistues

 

• 💶 500 euro/muaj

 

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 1+1+Kuzhine , me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati ekzistues.

 

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet te reja dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

 

 

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Nëntor, 2023 at 3:41 pm
 • ID e pronës: MRE-20354
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127