Apartment 2+1+2 me qira, 2 poste parkimi perfshire ne cmim, Liqeni i Thate, 600 Euro

 • € 600/Muaj
Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartment 2+1+2 me qira, 2 poste parkimi perfshire ne cmim, Liqeni i Thate, 600 Euro

Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+2Blk dhe post parkimi perfshire, Liqeni i Thate, 600 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Hamdi Sina

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

• 2 poste parkimi te perfshira ne cmim

• 💶 600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone me pamje nga liqeni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:52 am
 • ID e pronës: MRE-10481
 • Çmimi: € 600/Muaj
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona liqeni i thate

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509