Apartment 2+1+2+Blk me qira, Farmacia 10, 400 Euro

 • € 400/Muaj
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Ofertë e shkurtër
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Farmacia 10, 400 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat ekzistues

• 💶 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 107m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10448
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 107 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Farmacia 10

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku