Apartment 2+1+A+2wc me qira, Don Bosko, 350 Euro i diskutueshem

 • € 350
Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera

Apartment 2+1+A+2wc me qira, Don Bosko, 350 Euro i diskutueshem

Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+A+2wc, Don Bosko, 350 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Don Bosko, te Viva Market

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat ekzistues

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 96m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, kuzhina me vete, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Mundesi vendparkimi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Qershor, 2023 at 2:16 pm
 • ID e pronës: MRE-11679
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 96 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509