Apartment 2+1+A+Blk me qira, Liqeni i Thate, 700 Euro

 • € 700/Muaj
Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera

Apartment 2+1+A+Blk me qira, Liqeni i Thate, 700 Euro

Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 700/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+A+Blk, Liqeni i Thate, 700 euro

 

• Tipologjia: 2+1+A+Blk

• Adresa: Rruga Hamdi Sina

• i mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri

• 💶 700 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 130m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 1 dhomë gjumi, 1 dhome e dizenjuar per studio, 1 tualet dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:35 pm
 • ID e pronës: MRE-10916
 • Çmimi: € 700/Muaj
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Detaje shtesë

 • Adresa Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona liqeni i thate

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509