Apartment 2+1+Blk me qira, Bulevardi Zogu I, 550 Euro

 • € 550/Muaj
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Ofertë e shkurtër
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 550/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 2+1+Blk, Bulevardi Zogu I, 550 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Haxhi Dalliu

•I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

• 💶 550 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor shume prane qendres se Tiranes. Apartamenti ofrohet i mobiluar teresisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimi, ambienti i ngrenies, korridori shpërndarës, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10470
 • Çmimi: € 550/Muaj
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Bulevardi Zogu I

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku