Apartment 4+1 Me Qira,ASTIR 380 Euro

 • € 380
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartment 4+1 Me Qira,ASTIR 380 Euro

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 4+1+2+Blk, ASTIR UNAZA E RE MBRAPA PALLATIT EGLO  , 380 Euro

 

 

 

• Tipologjia: 4+1

 

• Adresa: ASTIR UNAZA E RE

 

• I mobiluar PJESERISHT

 

• Kati 1

 

 

• 💶 380 Euro

 

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qira apartament 4+1, me një sipërfaqe 160m² . Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar . Organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 4 Dhoma 1 tualet

 

Ndodhet ne nje zone qe ofron cdo facilitet te nevojshem dhe mjaft te preferuar per banim.

 

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Tetor, 2023 at 5:04 pm
 • ID e pronës: MRE-18837
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258