Biznes/ Lokal, Kompleksi Kontakt — Ish Parku Autobuzave, 7000 Euro

 • € 7,000
Report TV, Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Shitje Oferta më e mirë
 Biznes/ Lokal, Kompleksi Kontakt — Ish Parku Autobuzave, 7000 Euro
Report TV, Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 7,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet   Biznes/ Lokal, Kompleksi Kontakt — Ish Parku Autobuzave, 7000 Euro.

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Kompleksi Kontakt / Report TV

• I mobiluar

• Kati 0

• Sipërfaqe 150 m²

💶 7000 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi me një sipërfaqe prej 150m² dhe gjendet në katin 0 ne nje pallati . Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace .

Bar – Kafe me siperfaqe 150m te ndare ne 120m hapesire e brendshme dhe 30m verande. Lokali eshte funksional me klientele te rregullt i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme .

Lokali ka nje qera 600 € ne muaj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Qershor, 2024 në 2:06 pm Përditësuar 27 Qershor, 2024 at 2:06 pm
 • ID e pronës: MRE-53430
 • Çmimi: € 7,000
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Report TV, Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127