Ambjent Ne Shitje, Rruga Kavajes, 35.000 Euro/Muaj

 • € 35,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Ambjent Ne Shitje, Rruga Kavajes, 35.000 Euro/Muaj
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 35,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet ambjent tek  Rruga e Kavajes, 35000 Euro.

 • Tipologjia: Ambjent
 • Adresa: Rruga Kavajes , Pike Referimi: Poliklinika Nr 9
 • Bosh
 • Kati 0 (gjysem bodrum)
 • Pallat ekzistues
 • Siperfaqe Bruto 30 m2
 • Cmimi I Shitjes 35,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet dyqan me siperfaqe prej 30m² dhe gjendet në katin 0 ( gjysem bodrum) të një pallati ekzistues. Dyqani ka organizim shumë te mire. Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer 21 Dhjetorit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Qershor, 2024 në 2:30 pm Përditësuar 3 Qershor, 2024 at 2:50 pm
 • ID e pronës: MRE-50226
 • Çmimi: € 35,000
 • Sip. e pronës: 30 m²
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934