Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Tom Doshit, 400  euro/muaj

 • € 400
Rruga Aleksandër Konda, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Tom Doshit, 400  euro/muaj

Rruga Aleksandër Konda, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Tom Doshit, 400  euro/muaj

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Rruga Aleksander Konda

I mobiluar

Kati 4

Pallat i Ri

Cmimi 400 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe Ballkon 50m2. POSEDON DHE PARKIM ME CMIM EKSTRA 50€…..”APARTEMENTI LIROHET NE DT 1 MARS”.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 3:22 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 3:22 pm
 • ID e pronës: MRE-30498
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Aleksandër Konda, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127