Garsoniere me qira, Fresk, 260 EURO

 • € 260/Muaj
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera

Garsoniere me qira, Fresk, 260 EURO

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 260/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Garsoniere, Fresk, 260 EURO

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu, prane Spar 2

• i mobiluar

• Kati 1

• pallat i ri

• 💶 260 EURO

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere me një sipërfaqe prej 40m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri.

Garsonierja është e organizuar ne 2 ambiente, jepet e mobiluar me cdo gje te re dhe përbëhet nga ambienti i ndenjes, ambienti i fjetjes, 1 tualet dhe veranda. E pabanuar me pare.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Korrik, 2023 at 10:21 am
 • ID e pronës: MRE-11557
 • Çmimi: € 260/Muaj
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresk

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509