Garsoniere Me Qira, Kodra e Priftit, 12,000 Leke/Muaj

 • 12,000 Lek
Rruga Sterio Spasse, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Garsoniere Me Qira, Kodra e Priftit, 12,000 Leke/Muaj

Rruga Sterio Spasse, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 12,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Garsoniere, Kodra Priftit, 12,000 Leke

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Kodra Priftit

• pjeserisht e mobiluar

• Kati 0,

• shtepi perdhese

• 💶 12,000 Leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e 0 të një shtepie perdhese.

Garsonierja është e organizuar ne 2 ambiente, jepet pjeserisht e mobiluar dhe përbëhet nga ambienti i ndenjes, ambienti i fjetjes, 1 tualet dhe oborri.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Qershor, 2023 at 10:07 am
 • ID e pronës: MRE-12139
 • Çmimi: 12,000 Lek
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sterio Spasse, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Kodra Priftit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544