Garsoniere Me Qira, Porcelan ,150euro.

 • € 150
Rruga Ferdinand Paparisto, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented

Garsoniere Me Qira, Porcelan ,150euro.

Rruga Ferdinand Paparisto, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 150

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Garsoniere, Porcelan , 150 Euro

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Rruga Ferdinand Paparisto, prane UET

• i mobiluar

• Shtepi private

• Kati i pare

• 💶 150 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e pare te nje shtepie private.

Garsonierja jepet e mobiluar totalisht dhe përbëhet nga ambienti i ndenjes dhe ambienti i fjetjes, dhe 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 11:08 am
 • ID e pronës: MRE-17063
 • Çmimi: € 150
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ferdinand Paparisto, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256