Garsoniere, Myslym Shyri, 450 Euro

 • € 450
Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Garsoniere, Myslym Shyri, 450 Euro
Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, Myslym Shyri, 450 Euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Prane Drejtorise se Policise

•I mobiluar

• Kati 2

• Pallat

•450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet arzoniere ne katin e 2 te nje pallati te ri me siperfaqe 40 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. ’’NE CMIM PERFSHIHEN UJE, DRITA DHE INTERNET’’.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Maj, 2024 në 2:11 pm Përditësuar 11 Maj, 2024 at 2:11 pm
 • ID e pronës: MRE-46928
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127