Garzoniere me qira 260Euro tek Pallati me Shigjeta

 • € 260
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Rented

Garzoniere me qira 260Euro tek Pallati me Shigjeta

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 260

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garsoniere, pallati me shigjeta, 26000 leke/muaj

 • Tipologjia: Garsoniere
 • Adresa: pallati me shigjeta
 • E mobiluar
 • Kati 1
 • Shtepi Private
 • Cmimi 26000 leke/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere dhe gjendet në një shtepi private.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 27 Nëntor, 2023 në 3:12 pm Përditësuar 11 Dhjetor, 2023 at 3:13 pm
 • ID e pronës: MRE-21604
 • Çmimi: € 260
 • Sip. totale: 351 m²
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135