Godine 2 kateshe, Fresk, 3000 Euro

 • € 3,000
Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Godine 2 kateshe, Fresk, 3000 Euro

Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 3,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Godine 2 kateshe, Fresk, 3000 Euro

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Fresk

• I mobiluar

• 💶 3000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera godine 2 kateshe me siperfaqe totale 300m², e organizuar shume mire per zhvillimin e disa llojeve te bizneseve si hotel, qira ditore, B&B etj.

 

Kati i pare:

– 3 dyqane aktualisht me qira, njeri prej tyre me cmim 50,000 leke dhe dy te tjeret 30,000 leke.

– Siperfaqja 150m²

– Vendparkim per 6 makina

 

Kati i dyte:

– 5 dhoma te kompletuara, secila me banjo dhe dy prej tyre me ballkon.

– 1 lavanteri

– Siperfaqja 150m²

– Veranda siper eshte e projektuar per lokal.

– Panel diellor

– Depozite uji 5000lt

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:14 pm
 • ID e pronës: MRE-9488
 • Çmimi: € 3,000
 • Sip. e pronës: 150 m²
 • Sip. totale: 300 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 5
 • Garazhe: 6
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509