Grasoniere Me Qira, Xhamllik, 140 Euro

 • € 140
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Grasoniere Me Qira, Xhamllik, 140 Euro

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 140

Përshkrimi

Zona/Rruga : Xhamllik

Agjencia Morina jep me qira grasoniere, Xhamllik, prane karburant Kastrati

• Tipologjia: grasoniere

• Adresa: Xhamllik, prane karburant Kastrati

• I mobiluar

• Kati 3

•  140 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera grasoniere me një sipërfaqe prej 25 ² dhe gjendet në katin e 3.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Gusht, 2023 at 12:03 pm
 • ID e pronës: MRE-15909
 • Çmimi: € 140
 • Sip. totale: 25 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Xhamllik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258