Hyrje 1+1, Komuna e Parisit, 500 Euro

 • € 500
Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Rented
Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira shtepi private 1+1, Komuna e Parisit, 500 Euro

• Tipologjia 1+1
• Adresa: Rruga Hasan Alla
• I mobiluar
• Kati 1
• Shtepi Private
• 💶 500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera shtepi 1+1, me një sipërfaqe 60m² ne Rrugen Hasan Alla. Shtepia ka organizim shume të mirë, eshtë e mobiluar teresit dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Disponon vendparkim.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9784
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku