Hyrje 2+1 me qira, Tregu Elektrik, 365 EURO

 • € 365/Muaj
Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Rented

Hyrje 2+1 me qira, Tregu Elektrik, 365 EURO

Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 365/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Tregu Elektrik, 365 EURO  i padiskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Todi Shkurti

• i mobiluar

• Kati 3

• Ndertese private

• 💶 365 EURO

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 3 të një ndertese private 4 kateshe. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-10562
 • Çmimi: € 365/Muaj
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Tregu Elektrik

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509