Hyrje 2+1+2+blk me qira, mbi Tregun Elektrik, 450 Euro

 • € 450
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Rented
Hyrje 2+1+2+blk me qira, mbi Tregun Elektrik, 450 Euro
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me qera pjese vile 2+1+2+blk, mbi Tregun Elektrik, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Mihal Grameno

• i mobiluar

• Vile private

• Kati 2

• 450 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera hyrje 2+1+blk me siperfaqe prej 117m² dhe ndodhet ne katin e dyte te nje vile private. Hyrja eshte e organizuar ne sallonin e ndenjes, ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Ai ofrohet teresisht i mobiluar me te gjitha kushtet.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Tetor, 2023 në 3:44 pm Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 2:15 pm
 • ID e pronës: MRE-17644
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509