Hyrje 2+1+blk me qira, Allias, 350 Euro

 • € 350
Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje 2+1+blk me qira, Allias, 350 Euro

Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, pjese vile 2+1+Blk, Allias, 350 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Selaudin Zorba

• I mobiluar

• Kati 2

• Vile private

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe 94m² dhe gjendet në katin e 2 te nje vile private. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina me vehte, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Shtator, 2023 at 8:29 am
 • ID e pronës: MRE-16412
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Allias

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509