Hyrje 2+1+blk me qira BOSH, Qytet Studenti, 300 Euro i diskutueshem

 • € 300
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje 2+1+blk me qira BOSH, Qytet Studenti, 300 Euro i diskutueshem

Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, pjese vile Bosh 2+1+Blk, Qytet Studenti, 300 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Pjeter Budi

• Bosh

• Kati 2

• Vile private

• 💶 300 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 2 te nje vile private. Hyrja ofrohet bosh dhe organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina me vehte, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe veranda.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Shtator, 2023 at 12:10 pm
 • ID e pronës: MRE-17029
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Qytet Studenti

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509