Hyrje 2+1+blk me qira, Materniteti i ri, 330 Euro

 • € 330
Rruga Violeta Manushi, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje 2+1+blk me qira, Materniteti i ri, 330 Euro

Rruga Violeta Manushi, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, pjese vile Bosh 2+1+Blk, Materniteti i Ri, 330 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Violeta Manushi

• I mobiluar

• Kati 2

• Vile private

• 💶 330 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe 150m² dhe gjendet në katin e 1 te nje vile private. Hyrja ofrohet bosh dhe organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina me vehte, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe veranda.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Shtator, 2023 at 2:06 pm
 • ID e pronës: MRE-16692
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Violeta Manushi, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Materniteti i ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509