Hyrje 2+1+Verande+Garazh me qira, Xhamllik, 450 Euro

 • € 450
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje 2+1+Verande+Garazh me qira, Xhamllik, 450 Euro

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me pjese vile 2+1+Verande+Garazh, Xhamllik, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko

• i mobiluar

• Kati 2

• Vile Private

• 💶 450 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe prej 150m² dhe gjendet në katin e 2 të një vile private 3 kateshe.

Hyrja është e organizuar shumë mirë, jepet e mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe veranda. Disponon garazh ne katin e pare te viles.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Gusht, 2023 at 8:20 am
 • ID e pronës: MRE-16215
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Xhamllik

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509