Hyrje 3+1+2blk me qira, Rruga Siri Kodra, 350 Euro

 • € 350/I diskutueshem
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje 3+1+2blk me qira, Rruga Siri Kodra, 350 Euro

Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350/I diskutueshem

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira pjese vile 3+1+Blk, Rruga Siri Kodra, 350 Euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Siri Kodra, Rruga Gjon Milli

• I mobiluar

• Kati 2

• Vile private

• 💶 350 euro/muaj

• Lirohet me dt 1 Shtator 2023

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera 3+1, me një sipërfaqe prej 130m² dhe gjendet në katin e 2 të një vile private.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shperdares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Gusht, 2023 at 10:18 am
 • ID e pronës: MRE-15595
 • Çmimi: € 350/I diskutueshem
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Siri Kodra

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509