Hyrje me qera 1+1 ne fund te Rruges 5 Maji 23.000 leke

 • 23,000 Lek
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 23,000 Lek

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, në fund të rrugës 5 Maji, 23.000 Leke/muaj

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: në fund të rrugës 5 Maji

• e mobiluar

• Kati 1 në shtëpi private

• 💶 23.000 lekë/muaj

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën 5 Maji me nje sipërfaqe prej 55 m2 dhe gjendet ne katin e 1 te nje shtëpie private . Shtëpia ofrohet e mobiluar me të gjitha kushtet dhe ështe e organizuar në sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi dhe tualeti. Ne çmim është i përfshirë edhe pagesa e ujit

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11230
 • Çmimi: 23,000 Lek
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 5 Maji

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina