Hyrje Private 1+1, Me Qira, Pediatria-Rruga Kongresi Manastirit, 350 Euro

 • € 350
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Hyrje Private 1+1, Me Qira, Pediatria-Rruga Kongresi Manastirit, 350 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje Private 1+1,Pediatria- Rruga Kongresi Manastirit, 350 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

• I mobiluar

• Kati 1

• Hyrje Private

• 💶 350 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin 1 të një shtepie private.

Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet totalisht e mobiluar , me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Mars, 2024 në 11:46 am Përditësuar 25 Mars, 2024 at 3:16 pm
 • ID e pronës: MRE-36548
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257