Hyrje Private 1+1, Rruga Jordan Misja, 300 Euro

 • € 300
Rruga Rreli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje Private 1+1, Rruga Jordan Misja, 300 Euro

Rruga Rreli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje Private 1+1, ne rrugen Jordan Misja, 300 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Rreli

• I mobiluar

• Kati 1

• Shtepi Private

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtepi private 1+1, me një sipërfaqe prej 90m². Shtepia ofrohet teresisht e mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes me dhomen  e gatimit,  dhoma e gjumit, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 12 Tetor, 2023 at 2:16 pm
 • ID e pronës: MRE-18319
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Rreli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256