Hyrje Private 1+1, Tregu ushqimor – Selite, 350 Euro

 • € 350
Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Hyrje Private 1+1, Tregu ushqimor – Selite, 350 Euro
Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje Private 1+1, Tregu ushqimor – Selite, 350 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Hamdi Pepo

•E mobiluar

• Kati 3

• Vile Private

•350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 1+1 ne katin e 3 me siperfaqe 70m² te nje vile private 4 kateshe prane tregut ushqimor ne rrugen Hamdi Pepo. Hyrja eshte e organizuar nga 1 dhome gjumi, salloni i ndenjes, kuzhina me vete dhe nje tualet. Hyrja jepet totalisht e mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Maj, 2024 në 11:34 am Përditësuar 11 Maj, 2024 at 11:34 am
 • ID e pronës: MRE-46814
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127