Hyrje Private 2+1 me Qira, 300 euro/muaj.

 • € 300
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje Private 2+1 me Qira, 300 euro/muaj.

Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje private 2+1,  Rruga Bardhyl, 300 euro/muaj

 

 

• Tipologjia: 2+1

 

• Adresa:Rruga Bardhyl

 

• I mobiluar

 

• Kati 1

 

• Shtepi Private

 

• 💶 300 euro/muaj

 

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 2+1 , me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin 1 të një shtepie private.

 

Hyrja  është e organizuar shume mirë, jepet totalisht e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori dhe tualeti. Ka edhe oborr.

 

 

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Nëntor, 2023 at 6:18 pm
 • ID e pronës: MRE-20602
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257