Hyrje Private 2+1 Me Qira, Shkoze, 250 Euro

 • € 250
Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje Private 2+1 Me Qira, Shkoze, 250 Euro

Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje Private 2+1 Me Qira, Shkoze, 250 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Shkoze, Rr. Aleksander Konda

• I mobiluar

• Kati 1

• Hyrje Private

• 💶 250 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Hyrje Private 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 1 të hyrje private.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Nëntor, 2023 at 3:58 pm
 • ID e pronës: MRE-20566
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik, Zone Periferike/Aeroport
 • Adresa Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erion Mustafa
 • Erion Mustafa
Whatsapp +355694050128