Hyrje Private 2+1, Me Qira,250 Euro

 • € 250
Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje Private 2+1, Me Qira,250 Euro

Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira hyrje private  2+1, 250Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Aleksander Konda,Shkoze

•  I   mobiluar

• Kati 1

• 💶 250 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1 me një sipërfaqe prej 90m² .

Hyrja private jepet e mobiluar  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 20dhoma gjumi, 1 tualet.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 2:38 pm
 • ID e pronës: MRE-20764
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik, Zone Periferike/Aeroport
 • Adresa Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121