Hyrje Private 2+1, ne fund te Rruges 5 Maji, 30.000 leke.

 • 30,000 Lek
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 30,000 Lek

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje Private 2+1, ne fund te Rruges 5 Maji, 30.000 leke.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: ne fund te Rruges 5 Maji
• I mobiluar
• Kati 2
• 💶 30.000 leke

✨ Informacione rreth prones.
Jepet apartament me qira 2+1, me nje sipërfaqe prej 90 m2, ne katin e 1 te nje shtepie private.
Shtepia ofrohet e mobiluar.
Organizimi i apartamentit behet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, korridori, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10219
 • Çmimi: 30,000 Lek
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Real Estate
 • Real Estate