Hyrje Private 2+1, ne fund te Rruges 5 Maji, 35.000 leke.

 • 35,000 Lek
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

Hyrje Private 2+1, ne fund te Rruges 5 Maji, 35.000 leke.

Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 35,000 Lek

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje Private 2+1, ne fund te Rruges 5 Maji, 35.000 leke.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: ne fund te Rruges 5 Maji

• I mobiluar

• Kati 2

• 💶 35.000 leke

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet apartament me qira 2+1, me nje sipërfaqe prej 90 m2, ne katin e 1 te nje shtepie private.

Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme.

Organizimi i apartamentit behet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, korridori, tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 5 Qershor, 2023 at 11:43 am
 • ID e pronës: MRE-11356
 • Çmimi: 35,000 Lek
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga 5 Maji

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544