Hyrje Private 2+1, ne fund te Rruges e Jordan Misja, 300 euro

 • € 300
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented

Hyrje Private 2+1, ne fund te Rruges e Jordan Misja, 300 euro

Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje Private 2+1, ne fund te Rruges Jordan Misja, 300 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Jordan Misja

• I mobiluar

• Kati 1

• Shtepi Private

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtepi private 2+1, me një sipërfaqe prej 100m², me oborr. Shtepia ofrohet tereisht e mobiluar me mobilim te mire dhe organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma  e gatimit,  dhoma e gjumit, korridori,ballkoni dhe tualeti. Shtepia disponon edhe vend parkimi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 26 Shtator, 2023 at 9:24 am
 • ID e pronës: MRE-16943
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Jordan Misja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256