Hyrje private ,2+1+2blk Me Qira, Kodra E Priftit, 400 Euro I Diskutueshem

 • € 400
Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Hyrje private ,2+1+2blk Me Qira, Kodra E Priftit, 400 Euro I Diskutueshem
Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, hyrje Private 2+1+2blk, Kodra e Priftit, 400 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga kokonozeve

• I mobiluar

• Kati 2

• Shtepi  Private

• 💶 400 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 140m² dhe gjendet në katin e 2 te nje shtepie private.

Apartamenti ofrohet i mobiluar teresisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Qershor, 2024 në 2:53 pm Përditësuar 27 Qershor, 2024 at 2:56 pm
 • ID e pronës: MRE-53448
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121