Hyrje Private 2+1+Blk, Rruga Niko Avrami, 400 Euro

 • € 400
Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje Private 2+1+Blk, Rruga Niko Avrami, 400 Euro

Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Hyrje Private 2+1+Blk, Rruga Niko Avrami, 400 Euro

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga Niko Avrami

• I mobiluar

• Kati 3

• Vile private

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 90m² ne rrugen Niko Avrami prane Shkolles 9-vjecare Bajram Curri. Hyrja gjendet në katin e 3 të një vile private. Ajo ka organizim shumë të mirë, ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e reja  dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje dhe ne cmim eshte i perfshire edhe pagesa e ujit dhe internetit.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Maj, 2023 at 10:53 am
 • ID e pronës: MRE-11422
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Shkolla Bajram Curri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508