Hyrje Private Me Qera 2+1, Stacioni I Trenit , 430 Euro I Diskutueshem

 • € 430
Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje Private Me Qera 2+1, Stacioni I Trenit , 430 Euro I Diskutueshem

Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje private, Stacini i Trenit, 430 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: stacioni i trenit

• i mobiluar

• Kati 3

• 430 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 3 te nje hyrje private.Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe ballkoni. Eshte e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Nëntor, 2023 at 11:13 am
 • ID e pronës: MRE-19991
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258