Hyrje Private Me Qira, Rr. Jordan Misja, Prane Bulevardit Te Ri, 250 Euro

 • € 250/musj
Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje Private Me Qira, Rr. Jordan Misja, Prane Bulevardit Te Ri, 250 Euro

Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 250/musj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera, Tek Rr. Jordan Misja, prane Bulevardit Te Ri 250 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rr. Jordan Misja, prane Bulevardit Te Ri

• E Pamobiluar

• Kati 1

• 250 euro/muaj

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1, tek Rr. Jordan Misja, prane Bulevardit Te Ri me siperfaqe prej 60 m².

Hyrje Private eshte ndertim I ri dhe eshte i pabanuar me pare. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 29 Korrik, 2023 at 1:17 pm
 • ID e pronës: MRE-14939
 • Çmimi: € 250/musj
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258