Hyrje vile 1+1, Amerikan 3 rruga Bego Hoxha, 32,000 leke

 • 32,000 Lek
Bego Hoxha, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje vile 1+1, Amerikan 3 rruga Bego Hoxha, 32,000 leke

Bego Hoxha, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 32,000 Lek

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera hyrje vile 1+1, Amerikan 3 rruga Bego Hoxha, 32,000.

Tipologjia: 1+1
Adresa: Amerikan 3, rruga Bego Hoxha.
E mobiluar
Vile private
Kati 1
đź’¶ 32,000 leke

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira hyrje vile 1+1, me nje sipërfaqe 70 m2, gjendet ne katin e 1 te viles private. Organizimi eshte ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti.
Preferohen familje per kohe te gjate.

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Qershor, 2023 at 9:34 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-11474
 • Çmimi: 32,000 Lek
 • Sip. e pronĂ«s: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: ShtĂ«pi private
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Bego Hoxha, Yzberisht, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 6, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Yzberisht

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508